Wydział Zaopatrzenia i Transportu

Do zadań Wydziału należy między innymi:

• Prowadzenie gospodarki materiałowo-technicznej i magazynowej oraz zapewnianie zaopatrzenia w sprzęt i materiały działu: uzbrojenia, mundurowego, techniki policyjnej i specjalnej, techniki biurowej, gospodarczego, przeciwpożarowego, kwaterunkowego sportowo-szkoleniowego i kulturalno-oświatowego.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w obiektach i na terenie Szkoły, w tym pielęgnowanie terenów zielonych będących w administrowaniu jednostki.
  • Nadzorowanie spraw związanych z eksploatacją, obsługą, konserwacją i rotacją sprzętu przekazanego do użytkowania komórkom organizacyjnym szkoły.
  • Nadzór nad realizacją umów cywilnoprawnych zawartych z innymi podmiotami.
  • Opracowywanie opisów przedmiotów zamówienia do wszczynanych postępowań przetargowych.

Wydział realizuje również sprawy związane z eksploatacją, konserwacją, obsługą i rotacją sprzętu transportowego przekazywanego do użytkowania policjantom i pracownikom Szkoły.
Kolejnym z zadań jest prowadzenie ewidencji środków transportu, paliw, materiałów pędnych, urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów służbowych. Do zadań Wydziału należy także rozliczanie paliwa, materiałów pędnych i smarów zużytych przez pojazdy służbowe Szkoły oraz  zakup materiałów i artykułów niezbędnych do realizacji wyznaczonych zadań.

Naczelnik Wydziału Zaopatrzenia i Transportu podinsp. Monika Nosko
NACZELNIK WYDZIAŁU ZAOPATRZENIA I TRANSPORTU