Wydział Inwestycji i Remontów

Wydział realizuje następujące zadania:

• inwestycyjno-remontowe,
  • gospodarki mieszkaniowej,
  • gospodarki nieruchomościami,
  • związane z ochroną środowiska,
  • sprawuje nadzór nad sprawnością techniczną nieruchomości
  • czuwa prawidłową eksploatacją obiektów i urządzeń Szkoły
  • nadzoruje prace grupy konserwacyjnej.

Wydział zajmuje się działalnością związaną z utrzymaniem obiektów szkoły w należytym stanie technicznym. Działania te polegają na wykonywaniu prac inwestycyjnych i remontowych na terenie jednostki i mają na celu poprawę warunków szkolenia policjantów i pracy kadry szkoły.
Nadto w ramach działalności Wydziału prowadzona jest obsługa z zakresu nieruchomości i gospodarki mieszkaniowej obejmująca świadczenia przysługujące policjantom oraz opłaty podatkowe, trwałego zarządu i opłaty związane z korzystaniem ze środowiska.
W strukturach Wydziału znajduje się Grupa Konserwacyjno-Remontowa, której pracownicy odpowiadają za należytą sprawność techniczną nieruchomości, prawidłową eksploatację obiektów i urządzeń Szkoły.

podinsp. Tomasz Licewicz
NACZELNIK WYDZIAŁU