Zakład Ogólnozawodowy

imageW Zakładzie Ogołnozawodowym funkcjonują trzy specjalistyczne zespoły, które wykonują zadania związane między innymi z nauczaniem informatyki, pierwszej pomocy przedmedycznej, wybranych aspektów psychologii czy tematyki antykorupcyjnej.

Zespół Profilaktyki
Zespół realizuje zajęcia dydaktyczne i szkolenia z zakresu kontaktów z przedstawicielami mediów, etyki zawodowej, praw człowieka, dyskryminacji, historii Policji, problematyki antykorupcyjnej oraz wybranych aspektów psychologii.

Zespół Informatyki
Kadra tego zespołu realizuje zajęcia z zakresu łączności radiotelefonicznej i przewodowej oraz obsługi aplikacji Krajowego Systemu Informacyjnego Policji (KSIP). Wykładowcy prowadzą także szkolenia dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu Słupskiego i miejscowości ościennych w zakresie "Bezpieczeństwo w Internecie".

Zespół Przedmedyczny
Członkowie zespołu realizują zajęcia ze słuchaczami z zakresu pierwszej pomocy. Jednym z zadań jest także zabezpieczenie medyczne procesu rekrutacji do Policji (test sprawnościowy) oraz zabezpieczenie imprez szkolnych i udzielanie doraźnej pomocy.

Kierownik Zakładu Ogólnozawodowego, pełniąca obowiązki, podinsp. Iwona Rosińska
KIEROWNIK ZAKŁADU