Utrudnienia od strony ul. Kościuszki

Niewielkie utrudnienia w ruchu pieszym i rowerowym występują w rejonie bramy wjazdowej nr 2 do Szkoły Policji przy ulicy Kościuszki. Rowerzystów i pieszych prosimy o ostrożność.

W związku z remontem ogrodzenia okalającego od północy Szkołę Policji zwężeniu uległ ciąg pieszo-rowerowy na odcinku prowadzonych robót. Wzdłuż dodatkowego ogrodzenia nie obowiązuje podział na pas dla pieszych i rowerzystów.
Remont ogrodzenia ma na celu poprawę jego stanu technicznego oraz - poprzez ułożenie nowej elewacji - poprawę estetyki i nawiązanie kolorystyczne do stojącego tuż za nim akademika.

Utrudnienia na odcinku pieszo-rowerowym ulicy Kościuszki, wzdłuż Szkoły Policji, potrwają jeszcze kilka tygodni.

• Wjazd do Szkoły Policji, z lewej strony remontowany płot z szarych cegieł.
    Fragment ogrodzenia przy bramie wjazdowej nr 2.
  • Szary płot z cegieł.
    Część ogrodzenia przygotowana do ułożenia warstwy elewacyjnej.
  • Na tymczasowym płocie wiszą tabliczki ostrzegające przechodniów.
    O prowadzonych pracach informuje odpowiednie oznakowanie.
  • Na pierwszym planie znak z anulacją podziału na pieszych i rowerzystów.
    Na odcinku prowadzenia prac nie obowiązuje podział na ciąg pieszy i rowerowy.
  • Widok wyremontowanej części płotu w pobliżu przejścia dla pieszych. Biała elewacja szarymi pasami.
    Widok wyremontowanej części ogrodzenia w pobliżu przejścia dla pieszych.
  • Odnowiony odcinek płotu przy ulicy Kościuszki. Kolor biały z szarymi pasami pionowymi. Widok pod kątem 45 stopni.
    Odnowiony odcinek orodzenia przy ulicy Kościuszki.