Zapraszamy na Święto Policji 2019 - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Zapraszamy na Święto Policji 2019

Pod hasłem 100-lecia Polskiej Policji odbywać się będą tegoroczne obchody policyjnego święta w słupskiej Szkole Policji. Już tradycyjnie obchody potrwają dwa dni. Uroczystości oficjalne (22.07) na głównym placu apelowym Szkoły odbędą się pod patronatem honorowym Elżbiety Witek - Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jubileuszowe obchody organizowane przez słupską Szkołę Policji rozpoczną się w niedzielę, 21 lipca mszą świętą z pełnym ceremoniałem policyjnym i udziałem orkiestry reprezentacyjnej dolnośląskiego garnizonu Policji. Początek nabożeństwa o godzinie 10 w kościele p.w. św. Maksymiliana Kolbe przy ulicy Piłsudskiego

Drugi dzień obchodów, poniedziałek, 22 lipca upłynie pod znakiem „Dnia otwartego Szkoły” oraz kończącej go części oficjalnej. Od godziny 11 udostępnione będą do zwiedzania wybrane obiekty oraz przygotowane dodatkowe atrakcje. O godzinie 13 na głównym placu apelowym rozpocznie się część oficjalna z udziałem zaproszonych gości. Całość zakończy pokaz musztry paradnej przed głównym budynkiem dydaktycznym.


Plan atrakcji na terenie Szkoły Policji

Osoby i grupy zainteresowane odwiedzeniem naszej placówki proszone są o wcześniejsze zgłoszenie i kontakt telefoniczny z nadkom. Dorotą Trzaskuś - 598 417 347 lub kom. Przemysławem Kaczorowskim - 598 417 436 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: spslupsk@spslupsk.policja.gov.pl Na zgłoszenia wizyty w Święto Policji czekamy do dnia 17 lipca włącznie.