Turniej "Sprawni jak policjanci" - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Wideo

Turniej "Sprawni jak policjanci"

Data publikacji 11.04.2019

Promocja zawodu policjanta, kształtowanie postaw i zachowań uczniów w duchu rywalizacji sportowej oraz upamiętnienie rocznicy 100-lecia powstania Policji - to główne cele zawodów „Sprawni jak policjanci” rozegranych w słupskiej Szkole Policji.

Do zawodów przystąpili uczniowie z klas ponadgimnazjalnych o profilu policyjnym i wojskowym. Zadaniem poszczególnych reprezentacji było pokonanie przygotowanego toru przeszkód w jak najkrótszym czasie oraz udzielanie pierwszej pomocy medycznej osobie poszkodowanej (medyczny fantom symulacyjny) w czasie 2 minut.
Uczestnicy rywalizowali między sobą o Puchar Komendanta Szkoły Policji insp. Jacka Gila. Zawody rozegrano w hali sportowej przy ulicy Zamiejskiej w Słupsku. Wyniki klasyfikacji drużynowej przedstawiają się następująco:

  • 1 miejsce - Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku (opiekun Arkadiusz Herman),
  • 2 miejsce - Zespół Szkół nr 7 w Białym Borze (opiekun Romana Boberska),
  • 3 miejsce - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku (opiekun Krzysztof Nowicki),
     
  • Najlepsza zawodniczka turnieju: Aleksandra Szuba  - ALO w Słupsku,
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Damian Kopciał - ZSI w Słupsku.


Zdjęcie grupowe uczestników (powiększ)

 

Ładowanie odtwarzacza...

 

RYWALIZACJA W TRAKCIE KONKURENCJI

 

ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW - AULA SŁUPSKIEJ SZKOŁY POLICJI