Na boisku walczyli jak lwy

Bardzo zaciętą walkę w meczu finałowym Mistrzostw Jednostek Szkoleniowych o Puchar Komendanta Głównego Policji stoczyli piłkarze reprezentujący Szkołę Policji w Słupsku. Ostateczny wynik został ustalony po serii rzutów karnych i dodatkowych strzałach na bramkę.

Piłkarze Szkoły Policji w Słupsku doszli do meczu finałowego, w którym zmierzyli się z drużyną gospodarzy - Szkoły Policji w Pile. W regulaminowym czasie padł remis 1:1. Przewidziana regulaminem seria rzutów karnych zakończyła się również remisem 3:3. Ostateczny wynik rozstrzygnął się dopiero w dodatkowych strzałach na bramkę, w których nasza reprezentacja uległa gospodarzom 4:5  zdobywając II. miejsce. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz reprezentant - Mirosław Zarzecki.

Ostateczna klasyfikacja:

1. miejsce - Szkoła Policji w Pile
  2. miejsce - Szkoła Policji w Słupsku
  3. miejsce - Wyższa Szkołą Policji w Szczytnie
  4. miejsce - Szkoła Policji w Katowicach

Skład reprezentacji Szkoły Policji w Słupsku:
Rafał Formela, Wojciech Gołaszewski, Daniel Krenc, Karol Kublik, Jarosław Kowalczyk, Michał Miskis, Paweł Kowieski, Marcin Szczot, Mirosław Zarzecki - bramkarz.