Zmiana warty w CSMW - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Wideo

Zmiana warty w CSMW

W uroczystościach związanych z przekazaniem dowództwa Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce uczestniczył Komendant Szkoły Policji w Słupsku. Insp. Jacek Gil jest również dziekanem korpusu oficerskiego służb mundurowych garnizonu słupsko-usteckiego.

Na głównym placu apelowym Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce czasowo pełniący obowiązki Komendanta kmdr.por. Dariusz Cebulka przekazał sztandar CSMW w ręce kmdra Grzegorza Okuljara, który został mianowany na stanowisko Dowódcy Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej.
Przekazanie dowództwa odbyło się z pełnym ceremoniałem wojskowym. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, dowódcy jednostek między innymi Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej oraz samorządowcy regionu słupskiego.

Komendant Szkoły Policji w Słupsku wręczył nowemu Dowódcy CSMW list gratulacyjny wraz z życzeniami wielu lat owocnej i satysfakcjonującej służby. Ostatnim punktem uroczystości oficjalnej było podpisanie protokołu objęcia jednostki przez nowego Dowódcę CSMW kmdra Grzegorza Okuljara.
Po zakończeniu części oficjalnej, w rozmowach kuluarowych, insp. Jacek Gil pełniący funkcję dziekana korpusu oficerskiego rozmawiał z kmdr. Grzegorzem Okuljarem o dotychczasowym funkcjonowaniu korpusu, a także planach współpracy na przyszłość, których głównym celem jest integracja środowiska oficerskiego różnych służb mundurowych garnizonu ustecko-słupskiego.

 

Ładowanie odtwarzacza...