50 lat stażu pracy

Życzeniami od Komendanta Szkoły insp. Jacka Gila zakończył swój 50-letni staż pracy jeden z pracowników słupskiej szkoły Policji - pan Jerzy Gągol. Swoja pracę zawodową rozpoczął we wrześniu 1967 roku.

Ze Szkołą Policji nasz Kolega związany jest od lutego 1998 roku. Początkowo pracował na stanowisku kierowcy w Wydziale Transportu, a następnie zajmował się kierowaniem i obsługą pojazdów specjalnych i specjalistycznych urządzeń tych pojazdów. W ramach swoich obowiązków bardzo dobrze wykonuje zadania związane z utrzymaniem na właściwym poziomie środków transportu, co wielokrotnie przyniosło wymierne korzyści finansowe w budżecie Szkoły.
Bardzo często, poza zapleczem warsztatowym, wykonywał drobne naprawy sprzętu transportowego. Z wyjątkową starannością prowadził też gospodarkę magazynową. Bardzo sprawnie wykonywał zadania planistyczne, co przekłada się na prawidłowe działanie Szkoły w zakresie zaspakajania potrzeb transportowych.

W ciągu 19 lat pracy w Szkole Policji pan Jerzy Gągol był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany przez Komendanta nagrodami finansowymi oraz urlopami nagrodowymi. W dowód uznania wzorowej pracy oraz dużego zaangażowania wykraczającego poza zakres podstawowych obowiązków wyróżniony listem gratulacyjnym w 2011 roku, a w roku bieżącym - odznaczony Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji.

Nasz Kolega znany jest również jako pasjonat krótkofalarstwa i techniki radiowej. Jest także miłośnikiem zwierząt, praktycznie każdego dnia przyjeżdżał na długo przed rozpoczęciem pracy by doglądnąć te dziko żyjące zwierzęta, które przebywają w kwartale Słupska zajmowanym przez Szkołę Policji.