Pożegnanie po zakończonej służbie

image10 sierpnia służbę w Policji zakończył insp. Jacenty Bąkiewicz, który do marca tego roku był komendantem Szkoły Policji w Słupsku. Z okazji przejścia z emeryturę zostało zorganizowane spotkanie, w którym udział wziął aktualny i były Komendant Szkoły.

Insp. Jacenty Bąkiewicz przesłużył w resorcie ponad 28 lat, z czego ponad 24 na różnych stanowiskach w naszej Szkole. Podczas kameralnego spotkania z kierownictwem i kadrą Szkoły w sali Kominkowej Klubu Słuchacza komendant Szkoły insp. Jacek Gil wręczył insp. Jacentemu Bąkiewiczowi Złoty Medal za Zasługi dla Policji. Medal ten nadał Minister Spraw Wewnętrznych Jacek Cichocki za wybitne zasługi w realizacji ustawowych zadań Policji.

Relację z uroczystego przekazania obowiązków Komendanta Szkoły można przeczytać tutaj.

(20.8.2012)