Autorskie egzemplarze "Przeglądu Prewencyjnego"

image Egzemplarze autorskie „Przeglądu Prewencyjnego” otrzymali podczas spotkania z Komendantaem Szkoły policjanci, których artykuły znalazły się w najnowszym numerze periodyku wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Jest to już 9 numer czasopisma, a w przygotowaniu znajdują się już kolejne.

Wręczenie egzemplarzy autorom odbyło się w sali Kominkowej Klubu Słuchacza. Autorzy otrzymali papierowe wydanie z rąk Komendanta Szkoły. „Przegląd Prewencyjny” uzyskał w ostatnim czasie wiele pochlebnych recenzji, a z przekazywanych nam informacjji wynika, że z czasopisma korzystają również studenci kierunków związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem kryzysowym. Czasopismo, z dużym zainteresowaniem, czytane jest też w jednostkach Policji.

"Przegląd Prewencyjny" dostępny jest dla wszystkich dzięki internetowi, wszystkie dotychczasowe numery można pobrać w wersji elektronicznej jako pliki PDF, na naszej stronie internetowej. W ostatnim czasie „Przegląd” otrzymał również sztywniejszą, lakierowaną okładkę, która zdecydowania poprawiła wygląd wydania drukowanego na papierze. Jak zapowiedziała Redaktor Naczelna, kolejny - dziesiąty - numer jest już w przygotowaniu. Według zapowiedzi ma ukazać się w zmienionej szacie graficznej.

Przegląd nr 9
Aktualne i archiwalne wydania w formacie PDF.

(13.1.2014)