XXIV Spartakiada mundurowa - biegi

imageW XXIV. Spartakiadzie Służb Mundurowych o tytuł najlepszych sportowców rywalizują ze sobą przedstawiciele służb mundurowych garnizonu słupskiego. Drugą konkurencję - sztafetowe biegi przełajowe rozegrano w nadmorskim lesie na terenie Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej.

Zawody rozgrywane są w garnizonie słupskim od 23 lat, uczestniczą w nich ekipy Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej z Ustki, Państwowej Straży Pożarnej ze Słupska, Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, 7 Brygady Obrony Wybrzeża, Aresztu Śledczego oraz Szkoły Policji. To właśnie w Szkole Policji 23 lata temu wykładowcy zaproponowali taką właśnie formę integracji służb mundurowych.

Uczestnicy spartakiady podkreślają, że podczas takiej sportowej rywalizacji nawiązuje się wiele znajomości i przyjaźni pomiędzy funkcjonariuszami różnych służb. Gospodarzem trwającej aktualnie XXIV edycji rozgrywek jest Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce.
Oficjalne zakończenie zaplanowano na początek czerwca przyszłego roku. Przed zawodnikami jeszcze między innymi rozgrywki w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną halową.

1 miejsce
   7. Brygada Obrony Wybrzeża     25 min. 28 sek.
  2 miejsce
   Komenda Miejska Państwowej Straży Pożanej     28 min. 04 sek.
  3 miejsce
   Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej     28 min. 29 sek.
  4 miejsce
   Szkoła Policji w Słupsku     28 min. 47 sek.
  5 miejsce
   Areszt Śledczy     31 min. 16 sek.
  6 miejsce
   Komenda Miejska Policji     36 min. 29 sek.

Reprezentacja Szkoły Policji w Słupsku:

Krzysztof Dzikoń     Zakład Interwencji Policyjnych
  Tomasz Lewandowski     Zakład Interwencji Policyjnych (kierownik reprezentacji)
  Tomasz Matusiak     Zakład Wyszkolenia Strzeleckiego
  Krzysztof Piasecki     Zakład Służby Kryminalnej