Centralne obchody święta Wojsk Obrony Przeciwlotniczej

image W dniach 30 i 31 sierpnia 2012 r. słuchacze kompanii honorowej wraz z Pocztem Sztandarowym Szkoły Policji w Słupsku brali udział w centralnych obchodach święta Wojsk Obrony Przeciwlotniczej Sił Zbrojnych RP oraz 60-lecia powstania Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce.

Kompanią honorową dowodził asp. Artur Duszak. Dowódcą pocztu sztandarowego był asp. Michał Jaśkowski, a asystę wykonywał st. sierż. Michał Kurdziel.

Słupska Szkoła Policji od wielu lat współpracuje z Centralnym Poligonem Sił Powietrznych. Dzięki dobrej współpracy z tą jednostką słuchacze szkoleń specjalistycznych naszej Szkoły korzystają z wojskowego poligonu, na którym doskonalą praktyczne umiejętności zawodowe. Obiekt ten szczególnie jest przydatny w przypadku szkolenia policjantów pełniących służbę w jednostkach Policji w ramach kontyngentów policyjnych.

(4.09.2012)