Strzelcy napodium

imageWysoki poziom wyszkolenia zaprezentowali wykładowcy Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego Szkoły Policji, którzy wystartowali w silnie obsadzonych zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Nasza reprezentacja zajęła w ostatecznej klasyfikacji III. miejsce.

Podczas rozgrywanych w Warszawie zawodów każda reprezentacja starowała w * konkurencjach, które uczestnicy poznali dopiero przed zawodami. Wśród konkurencji znalazło się między innymi strzelanie szybkie, w którym podczas 12 sekund należało oddać 10strzałów łącznie z wymiana magazynka. Inną z konkurencji była ewakuacja rannego funkcjonariusza zjednoczonym oddawaniem strzałów do wyznaczonego celu.
Mimo obecności reprezentantów wielu służb mundurowych, którzy reprezentowali wysoki poziom strzelecki, nasza reprezentacja w składzie: podinsp. Piotr Salamonik i kom. Roman Jagielski zajęła wysokie, III. miejsce.

(4.12.2013)