Zaprojektuj nam maskotkę

image Ogłaszamy konkurs na projekt maskotki Szkoły Policji w Słupsku. Konkurs organizujemy wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury, a do udziału w nim zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Słupska oraz powiatu słupskiego.

Celem konkursu jest umożliwienie uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Słupska oraz powiatu słupskiego zaprezentowania uzdolnień plastycznych, podniesienia świadomości w zakresie bezpieczeństwa publicznego, społecznej roli Policji. Dzięki konkursowym pracom chcemy opracować wzór maskotki identyfikującej Szkołę Policji w Słupsku.

W ramach konkursu należy wykonać pracę w formacie A-3 wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie itp.), pod kierunkiem jednego nauczyciela. W projekcie można umieścić nazwę oraz logo Szkoły Policji w Słupsku. Zaproponowana praca powinna tematycznie nawiązywać do Szkoły Policji i jej zadań.

Autorskie, indywidualne prace należy złożyć w terminie do 30 marca 2015 roku do sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 8. Posiedzenie Komisji Konkursowej przewidziane jest w dniu 15 kwietnia 2015 roku. Komisja wybierze 3 prace przyznając nagrody oraz 4 prace po 2 z każdej kategorii wiekowej przyznając wyróżnienia.

Wszystkie nadesłane prace będą również zaprezentowane na wystawie zorganizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku, a także Szkołę Policji w Słupsku w ramach obchodów 70-ej rocznicy jej powstania. Poniżej prezentujemy szczegółowy regulamin konkursu i jednocześnie zapraszamy do udziału.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z niezbędnymi załącznikami
znajduje się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Klutury.

Wejście

(21.1.2015)