Nowa książka na półkach eBiblioteki

image Systematycznie powiększamy księgozbiór naszej wirtualnej e-Biblioteki. Tym razem na wirtualnej półce umieściliśmy książkę poświęconą zagadnieniom związanym z ruchem drogowym oraz z wybranymi definicjami ustawy Prawo o ruchu drogowym.

W eBibliotece zamieściliśmy dziś pozycję pod tytułem „Wybrane definicje z ustawy Prawo o ruchu drogowym i ustawy o drogach publicznych”. Autorka, Anna Blumczyńska, omawia zagadnienia związane z ruchem drogowym, a ściśle z wybranymi definicjami ustawy Prawo o ruchu drogowym i ustawy o drogach publicznych. Publikacja będzie pomocna w odpowiednim interpretowaniu przepisów, a tym samym w poprawnym i właściwym realizowaniu zadań związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Opracowanie przeznaczone jest głównie dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego realizowanego przez Szkołę Policji w Słupsku.

Biblioteka Policjanta Prewencji dzięki elektronicznej formie i internetowi jest dostępna dla każdego policjanta w Polsce. Każdy funkcjonariusz będzie mógł indywidualnie i na odległość doskonalić swoją wiedzę zawodową. Zasoby e-biblioteki są również interesującym materiałem dla osób interesujących się praca policjantów, w tym między innymi dziennikarzy.

eBiblioteka Szkoły Policji w Słupsku (wejście)

(16.3.2015)