Publikuj w Przeglądzie

image Jeszcze w tym roku ukażą się dwa kolejne numery "Przeglądu ", czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Jeden z najbliższych numerów w calości poświęcony będzie Mistrzostwom Polski Policjantów Prewencji "Patrol Roku".

Z wielką przyjemnością informujemy iż Szkoła Policji w Słupsku wydaje czasopismo, które stanowi forum prezentacji zagadnień teorii, praktyki i opinii nie tylko z zakresu prewencji, ale również z zakresu prawa, kryminalistyki, informatyki i innych obszarów policyjnej pracy. Dotychczas ukazały się trzy numery czasopisma, które dla łatwiejszego dostępu zamieszczane są na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Przegląd Prewencyjny”. Ze względu na uniwersalny charakter i problematykę dotyczącą pracy policjantów serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współuczestniczenia w jego redagowaniu i kreowania jego zawartości poprzez zamieszczanie swoich artykułów.

Szczególnie uwzględniając fakt, iż policjanci z jednostek terenowych posiadają nie tylko szeroką wiedzę na temat pracy, którą wykonują, ale przede wszystkim ogromne, bardzo cenne dla nas doświadczenie, bylibyśmy wdzięczni gdyby zechcieli się nim z nami dzielić.

Chcielibyśmy aby tworzone i nadsyłane materiały miały edukacyjny charakter i aby można było w naszym czasopiśmie znaleźć interesujące i przydatne w służbie materiały zarówno dla doświadczonych jak i początkujących policjantów. Dlatego też, pragniemy gorąco zachęcić wszystkich zainteresowanych przekazaniem swojej wiedzy lub doświadczeń do pisania artykułów i poruszenia na łamach naszego czasopisma wszelkich zawodowych tematów nurtujących policjanta w terenie.

Archiwalne wydania Przeglądu Prewencyjnego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych autorów do kontaktu z naszą redakcją:

Przegląd Prewencyjny
Szkoła Policji