Logistycy o środkach transportowych w Policji

image Przedstawiciel słupskiej Szkoły Policji uczestniczył w naradzie szefów komórek odpowiedzialnych za transport w Komendach Wojewódzkich, Komendzie Stołecznej oraz Szkołach Policji.. Naradzie przewodniczyli przedstawiciele Biura Logistyki Policji KGP.

Do ośrodka Ustka-Uroczysko przyjechali naczelnicy i kierownicy komórek, którzy zarządzają środkami transportowymi w swoich jednostkach. Naradę poprowadził mł.insp. Piotr Możdżyński z Biura Logistyki Policji KGP.
W trakcie obrad mówiono między innymi o funkcjonowaniu gospodarki transportowej w Policji, a także o przyznawaniu uprawnień i szkoleniu policjantów w zakresie prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych w ruchu drogowym. Jednym z punktów spotkania było także omówienie kwestii związanych z nowoczesnym zarządzaniem flotą policyjnych pojazdów.
Szkołę Policji w Słupsku w trakcie dwudniowej narady reprezentował nadkom. Ireneusz Charko - kierownik Sekcji Wspomagającej.

(4.10.2013)