Spartakiada Mundurowa - siatkówka

image Drużyna Szkoły Policji w Słupsku uczestniczyła w meczach siatkówki rozgrywanych w ramach Spartakiady Służb Mundurowych Garnizonu Słupskiego. Mecze rozegrano w hali sportowej Ośrodka Szkolenia Straży Pożarnej przy ulicy Młyńskiej w Słupsku.

O tytuł najlepszych sportowców rywalizują ze sobą przedstawiciele służb mundurowych garnizonu słupskiego. Od września do maja mundurowi startują w różnych konkurencjach, między innymi w pływaniu, tenisie stołowym, piłce nożnej i siatkówce. Zawody rozgrywane są w Słupsku od ponad 20 lat, uczestniczą w nich ekipy Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej z Ustki, Państwowej Straży Pożarnej ze Słupska, Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, 7 Brygady Obrony Wybrzeża, Służby Więziennej oraz Szkoły Policji. To właśnie w Szkole Policji 22 lata temu wykładowcy zaproponowali taką właśnie formę integracji służb mundurowych. Zakończenie zmagań we wszystkich konkurencjach i ogłoszenie zwycięzców Spartakiady zaplanowano na przełom maja i czerwca.

Reprezentacje uczestniczące spartakiadzie:

● Szkoła Policji w Słupsku