Nowy numer 'Przeglądu Prewencyjnego' już w sieci

imageW sieci internetowej dostępny jest już ósmy, najnowszy numer Przeglądu Prewencyjnego, czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Zapraszamy do lektury wielu interesujących artykułów.

Na ponad 70 stronach znalazło się wiele interesujących artykułów pisanych przez wykładowców szkoły i policjantów jednostek terenowych. Merytoryczne treści uatrakcyjnione zostały wieloma zdjęciami. Prezentowane treści dotyczą wielu dziedzin związanych z pracą policjanta prewencji, w tym zarówno krajowych jak i zagranicznych jej aspektów.
Szczególnej uwadze czytelników polecamy artykuł „Wielkie polskie miasta: bezpiecznie czy niebezpiecznie?” nadinsp. w st. spoczynku Ferdynanda Skiby, byłego zastępcy Komendanta Głównego Policji. Mamy nadzieję, że w ten sposób nasze czasopismo stanie się dodatkową platformą wymiany informacji i doświadczeń dla policyjnych praktyków z dużym doświadczeniem zawodowym.

W aktualnym numerze publikujemy między innymi artykuły związane z bezpieczeństwem na drogach. Próbujemy odpowiedzieć na pytanie Czy bywają trudne interwencje?, a także prezentujemy efekty zrealizowanych przez Szkołę Policji Słupsku przedsięwzięć, które były możliwe do przeprowadzenia dzięki zewnętrznym źródłom finansowania.
Zawarte artykuły będą z pewnością interesujące dla policjantów pełniących służbę na tak zwanej „pierwszej linii” - funkcjonariuszy ogniw patrolowo interwencyjnych oraz dyżurnych. Na uwagę zasługują również artykuły poświęcone wyszkoleniu strzeleckiemu.
Lekturę czasopisma polecamy również dziennikarzom, którzy w swojej pracy informują o pracy policjantów.

Ze względu na zasięg, jaki daje internet, nasze czasopismo publikujemy również za pośrednictwem globalnej sieci. "Przegląd Prewencyjny" dostępny jest na stronie słupskiej Szkoły Policji a w najbliższych dniach będzie go można również pobrać ze strony Internetowego Forum Policji oraz Internetowego Serwisu Policji.
Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów osoby zainteresowane publikacją swoich materiałów. Na propozycje i opinie czekamy pod adresem e-mail.

Przegląd Prewencyjny
Najnowsze wydanie w formacie PDF.

Numery do pobrania
Strona z poprzednimi numerami "PP"
w wersji PDF do pobrania.

(17.5.2013)