Ze Szkoły Policji do pracy w terenie

image Serdeczne pożegnanie i życzenia sukcesów w nowym miejscu służby od kolegów z Zakładu Interwencji Policyjnych zakończyły ostatni dzień obecności w słupskiej Szkole Policji podinsp. Przemysława Osadowskiego.

Na zakończenie ostatniego dnia pobytu w pracy koledzy z Zakładu Interwencji Policyjnych spotkali się na krótkim pożegnaniu, w trakcie którego wręczono odchodzącemu wykładowcy specjalny grawerton mający przypominać wspólnie spędzone chwile w najstarszej polskiej Szkole Policji. Podinsp. Przemysław Osadowski służbę w Policji rozpoczął w 1997 roku i praktycznie od początku związany był ze słupską Szkołą Policji. Po 10 latach służby, w 2007 roku rozpoczął służbę w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie na stanowisku zastępcy Kierownika Zakładu Służby Prewencyjnej. Po dwóch latach powrócił do Słupska na stanowisko zastępcy Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych.

Nasz Kolega z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego, ukończył również podyplomowe studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W policyjnej pracy dydaktycznej specjalizuje się w problematyce taktyki i techniki interwencji. Ukończył wiele kursów instruktorskich, a w Jiu-Jitstsu posiada mistrzowskie II Dan. Był uczestnikiem wielu kursów metodyczno-szkoleniowych organizowanych przez różne formacje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Od 15 stycznia podinsp. Przemysław Osadowski rozpocznie służbę jako ekspert w Mazowieckiej Komendzie Wojewódzkiej Policji w siedzibą w Radomiu.

(8.01.2012)