Nominacje i awanse podczas odprawy

image Od wręczenia nominacji i awansów rozpoczęła się cotygodniowa odprawa kadry kierowniczej. Komendant Szkoły Policji wręczył nominację swojemu zastępcy oraz awanse kilku osobom z kadry kierowniczej.

W trakcie środowej odprawy nominację na stanowisko zastępcy Komendanta Szkoły otrzymał mł.insp. Leszek Ptach, który do tej pory powierzone miał pełnienie obowiązków na tym stanowisku. Awanse na stanowiska kierownicze w szkole otrzymali również dwaj inni policjanci, którzy do tej pory pełnili obowiązki kierownicze. Awans na naczelnika Wydziału Organizacji i Dowodzenia otrzymał mł.insp. Ryszard Jakubowski, a na stanowisko naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów - podinsp. Roman Lenard.

Komendant Szkoły Policji insp. Jacek Gil powierzył również pełnienie obowiązków kierowniczych dwóm kolejnym policjantom: w Zakładzie Interwencji Policyjnych - kom. Arkadiuszowi Gliszczyńskiemu, a w Zakładzie Prewencji i Ruchu Drogowego - podinsp. Piotrowi Sochackiemu.

Ostatnim akcentem pierwszej części odprawy było wręczenie listu gratulacyjnego jednemu z kierowników, który obchodził okrągły jubileusz urodzin.

(9.5.2013)