Nowy numer "Przeglądu Prewencyjnego"

W sieci internetowej dostępny jest już piąty numer Przeglądu Prewencyjnego, czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Zapraszamy do lektury wielu interesujących artykułów.

Na 80 stronach znalazło się wiele interesujących artykułów pisanych przez wykładowców szkoły i policjantów jednostek terenowych. Merytoryczne treści uatrakcyjnione zostały wieloma zdjęciami. Prezentowane treści dotyczą wielu dziedzin związanych z pracą policjanta prewencji, w tym zarówno krajowych jak i zagranicznych jej aspektów.
W aktualnym numerze publikujemy między innymi artykuły związane z kontrolą osobistą, zmianami w przepisach ruchu drogowego czy kradzieżą sygnału telewizyjnego. Zawarte artykuły będą z pewnością interesujące dla policjantów pełniących służbę na tak zwanej „pierwszej linii” - funkcjonariuszy ogniw patrolowo interwencyjnych oraz dyżurnych. Na uwagę zasługują również artykuły poświęcone wyszkoleniu strzeleckiemu a także taktyce przeprowadzania interwencji.
W „Przeglądzie Prewencyjnym” oprócz autorów ze Szkoły Policji Słupsku znajdziemy również artykuły policjantów z innych jednostek oraz osób, które w swojej pracy zawodowej naco dzień współpracują z Policją. Lekturę czasopisma polecamy również dziennikarzom, którzy w swojej pracy informują o pracy policjantów.

Ze względu na zasięg, jaki daje internet, nasze czasopismo publikujemy również za pośrednictwem globalnej sieci. "Przegląd Prewencyjny" dostępny jest na stronie słupskiej Szkoły Policji a w najbliższych dniach będzie go można również pobrać ze strony Internetowego Forum Policji oraz Internetowego Serwisu Policji.
Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów osoby zainteresowane publikacją swoich materiałów. Na propozycje i opinie czekamy pod adresem e-mail.

Przegląd nr 5
Aktualne i archiwalne wydania w formacie PDF.

(17.4.2012)