Wielkanocne spotkanie

image Życzenia dla policjantów i pracowników oraz ich rodzin złożył Komendant Szkoły podczas spotkania, które odbyło się w Sali Kominkowej Klubu Słuchacza. Udział w nim oprócz władz Szkoły wzięli także przedstawiciele kadry kierowniczej.

Spotkanie rozpoczęło się od modlitwy i poświęcenia pokarmów, którego dokonał kapelan słupskiej Szkoły Policji ks.por. Bolesław Leszczyński. Po krótkim rozważaniu kapelana dotyczącym Świąt Wielkiej Nocy i nabożeństwa rezurekcyjnego, życzenia wszystkim obecnym złożył Komendant Szkoły insp. Jacek Gil, który poprosił obecnych, by życzenia przekazali także swoim rodzinom i najbliższym, a także słuchaczom Szkoły.
- To święta rodzinne i życzę Wam, aby były spędzane w takiej rodzinnej atmosferze - dodał Komendant.
Po życzeniach wszyscy obecni podzielili się symbolicznym jajeczkiem i życzyli sobie nawzajem spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy.

(4.4.2012)