Nowi członkowie kadry Szkoły Policji

image Plakietki - wyróżniki jednostki otrzymali w miniony piątek policjanci, którzy w ostatnim czasie dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im podczas spotkania komendant Szkoły insp. Jacek Gil.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Na zakończenie spotkania insp. Jacek Gil wręczył policjantom plakietkę wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnej kurtki. Nowi członkowie naszej kadry to:

• asp. Marek Nerć - instruktor Zakładu Interwencji Policyjnych. Przyjęty do służby w Policji w 2001 roku do Sekcji Zabezpieczenia Miasta w Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, następnie, jako asystent, pełnił służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym II-go Wydziału Prewencji KMP Łódź.

• asp. Piotr Panek - instruktor Zakładu Interwencji Policyjnych. Przyjęty do służby w Policji w 2003 roku. Pełnił służbę w Oddziałach Prewencji w Warszawie, a następnie jako dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

• sierż. Bartosz Dróbka - asystent w Wydziale Organizacji i Dowodzenia. Służbę w Policji rozpoczął w 2011 roku w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

(15.4.2015)