Centralne imprezy polskiej Policji w Słupsku

imageKilka centralnych imprez polskiej Policji odbywać się będzie w tym roku w Słupsku. Komenda Główna opublikowała kalendarz imprez, w którym kilkakrotnie gospodarzem wydarzeń będzie słupska Szkoła Policji.

W tym roku w Słupsku odbywać się będą imprezy związane między innymi z udzielaniem kwalifikowanej pomocy przedmedycznej, strzelaniem, strzelaniem długodystansowym, bieganiem oraz wędkarstwem morskim. Niektóre z wydarzeń będą już kolejnymi organizowanymi przez naszą placówkę, niektóre zaś organizować będziemy po raz pierwszy.
Cykliczną imprezą o ugruntowanej już renomie, która tradycyjnie odbędzie się we wrześniu, będzie kolejna edycja mistrzostw policjantów prewencji o tytuł ”Patrol roku”.

Harmonogram imprez, których gospodarzem będzie Szkoła Policji w Słupsku.

I Mistrzostwa Policji w Wędkarstwie Morskim               9-10 maja lub 16-17 maja

I Ogólnopolskie Zawody Ratowników Policyjnych
z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

23-24 maja