Ze Szkoły Policji do radiowej "Trójki"

imagePrzedstawiciel Wydziału Organizacji i Dowodzenia Szkoły Policji w Słupsku Sebastian Czarniak zagrał wraz ze swoim zespołem "Fluktua" w radiowej "Trójce". Sukces słupszczan jest tym większy, że to oni wygrali główną nagrodę w konkursie, którego stawką był właśnie koncert w Programie Trzecim Polskiego Radia.

W Radiowym Studiu Koncertowym Programu Trzeciego Polskiego Radia zespół wykonał dwa utwory. Sebastian Czraniak zasiadł jak zwykle za perkusją. Dziś już wiadomo, że nie był to ostatni występ tego zespołu w Trójce. Muzycy mają już bowiem kolejne zaproszenie na ulicę Myśliwiecką 3/5/7.
Sebastian Czarniak wraz zespołem Fluktua trafił do Trójki w wyniku konkursu, w którego szranki stanęło ponad 900 zespołów z całego kraju. Plebiscyt miał wyłonić 10 zespołów, które zagrają koncert w „Trójce”, a organizator - firma Skoda - szukał najlepszej muzyki do jazdy samochodem. Fluktua dotarła do finału, a swoje głosy, spośród jury, oddali na nich: Piotr Metz, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski.
Poniżej prezentujemy jeden z utworów nagranych w studio radiowym, który w swojej audycji zaprezentował Wojciech Waglewski.

FLUKTUA w audycji "Magiel Wagli"
Radiowa "Trójka", 22 stycznia 2013 roku.
  (pobierz)

(31.1.2013)