XXI Finał WOŚP za nami. Wylicytuj pobyt w Szkole.

image Szkoła Policji już kolejny raz wzięła udział w słupskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach miasta licytowało 145 słuchaczy naszej Szkoły. Przypomnijmy, że to właśnie w Słupsku, po raz pierwszy w Polsce, zapoczątkowano wspólną kwestę młodych policjantów z wolontariuszami orkiestrowymi. Wspólne działania Szkoły i Orkiestry trwają już dziewięć lat. W tym roku zbieraliśmy wspólnie pieniądze na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

W trakcie niedzielnego finału w każdej grupie wolontariuszy, którzy wychodzili na ulice Słupska, znajdowali się słuchacze Szkoły Policji. Była to najbezpieczniejsza kwesta w Polsce. Pomysł zapoczątkowany w Słupsku jest teraz realizowany w wielu lokalnych sztabach WOŚP.
Oprócz kwesty na ulicach Słupska słuchacze i kadra Szkoły zabezpieczali również porządek i bezpieczeństwo osób w punkcie liczenia pieniędzy, który w tym roku zlokalizowany był w siedzibie jednego z banków w centrum miasta.

W trakcie lokalnego Finału, który, odbywał się w galerii handlowej, licytowane były policyjne kalendarze na 2013 rok oraz specjalny grawerton Komendanta Szkoły Policji w Słupsku.

Zapraszamy do udziału w licytacji "Dnia z życia słuchacza" Szkoły Policji w Słupsku.

W trakcie pobytu w Szkole zwycięzca weźmie udział w całym regulaminowym porządku dnia zaczynającym się już o godz. 5:45 zaprawą poranną. Następnie będzie uczestniczył w zajęciach dydaktycznych, w tym zajęciach symulacyjnych, podczas których policjanci mają możliwość przeprowadzenia interwencji policyjnych w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. Pod koniec dnia zwiedzi Izbę Tradycji i Historii Szkoły, Salę Historii Kryminalistyki oraz dokona wpisu w Księdze Pamiątkowej.

Zobacz stronę aukcji w serwisie Allegro

(14.01.2013)