Modernizacja Szkoły – ciąg dalszy nastąpił

image W Szkole rozpoczął się kolejny etap prac remontowo-modernizacyjnych. Komendant Szkoły insp. Jacek Gil w dniu 12.08.2013 r. podpisał umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w sprawie termomodernizacji kolejnych obiektów szkoły.

W pierwszej kolejności w 2013 r. pracom tym został poddany budynek koszarowy usytuowany przy ul. Policjantów 1. Kolejny etap modernizacji obiektów Szkoły zaplanowano na 2014 r. i obejmie on m.in. Klub Słuchacza, budynek, w którym mieści się Wydział Kadr, obiekty Sekcji Wspomagającej, warsztaty rzemieślnicze oraz budynek biurowy przy ul. Krakusa 1.

Zakres prac obejmie:

• ocieplenie ścian budynków,
  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
  • ocieplenie stropodachu,
  • modernizację instalacji c.o.,
  • wymianę tradycyjnych żarówek na energooszczędne.

Prace te pozwolą w przyszłości na wymierne oszczędności energii zarówno cieplnej, jak i elektrycznej.

(13.08.2013)