Po pracy i służbie na kulig

imageWiele radości i zabawy przyniósł ze sobą kulig, w którym uczestniczyli wraz z rodzinami wykładowcy Szkoły Policji. Dzięki zaangażowaniu członków Słupskiego Policyjnego Towarzystwa Sportowego udało się zorganizować wypad za miasto na wspólną, śnieżną zabawę.

Kulig odbył się w podsłupskiej wsi Lęknica. Wszystkie sanki ciągnięte były przez konie zaprzężone do wielkich sań, za którymi dołączyli się wszyscy chętni. Zabawa była szczególnie atrakcyjna dla dzieci, które miały możliwość przejażdżki wraz z rodzicami po duktach leśnych.
Po przejażdżce na sankach organizatorzy zaprosili wszystkich na ognisko z kiełbaskami. Kulig był niezapomnianym przeżyciem i ciekawą formą integracji, a także spędzania wolnego czasu z rodziną. Współorganizatorem przedsięwzięcia było Słupskie Policyjne Towarzystwo Sportowe.

(29.1.2013)