Przedstawiciele Szkoły Policji na kieleckich targach uzbrojenia

imageZapoznanie z aktualnymi trendami i nowościami polskiego przemysłu zbrojeniowego - to cel wizyty przedstawicieli Szkoły Policji na XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbywał się w Kielcach.

Na tej trzeciej, co do wielkości imprezie wystawienniczej zaprezentowano szereg nowości głównie polskiego przemysłu zbrojeniowego i techniki precyzyjnej. Ważnym elementem były rozmowy w zakresie pozyskania trenażera-symulatora strzeleckiego, który ma zostać zakupiony dla słupskiej Szkoły Policji.
W kręgu zainteresowań naszych przedstawicieli był także sprzęt łączności i nowoczesne linie żywieniowe. Kontynuując ten wątek, delegacja wizytowała także Wyższą Oficerską Szkołę Lotniczą w Dęblinie. Na miejscu zapoznano się ze świeżo wdrożonym elektronicznym systemem dystrybucji posiłków. Delegacji przewodniczył pełniący obowiązki zastępcy Komendanta mł.insp. Leszek Ptach.

(20.9.2012)