"Przegląd Prewencyjny" - wydanie specjalne

imageW sieci internetowej dostępny jest już siódmy numer Przeglądu Prewencyjnego, czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Zapraszamy do lektury wielu interesujących artykułów, związanych z wydarzeniami, które miały miejsce w naszej Szkole we wrześniu tego roku.

Wydany właśnie, specjalny numer „Przeglądu..” poświęcony jest Turniejowi Par Patrolowych „Patrol Roku”, w którym rywalizują policjanci ze wszystkich województw. Równolegle turniejem,w słupskiej Szkole, odbywa się narada Naczelników Prewencji z Komend Wojewódzkich oraz Komendy Stołecznej Policji - tym właśnie wydarzeniom poświęcony jest najnowszy numer „PP”.
We wrześniowych wydarzeniach udział wziął także Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. Obecność szefa polskiej Policji stała się okazją do wymiany doświadczeń, a także dyskusji wokół bieżącego funkcjonowania pionu prewencji.

Ze względów finansowych, ale także ze względu na zasięg, jaki daje internet, nasze czasopismo publikujemy głównie za pośrednictwem globalnej sieci. "Przegląd Prewencyjny" dostępny jest na stronie słupskiej Szkoły Policji a w najbliższych dniach będzie go można również pobrać ze strony Internetowego Forum Policji oraz Internetowego Serwisu Policji.

Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów osoby zainteresowane publikacją swoich materiałów. Na propozycje i opinie czekamy pod adresem e-mail.

Przegląd - wyd. specjalne
Najnowsze wydanie w formacie PDF.

Numery do pobrania
Strona z poprzednimi numerami "PP"
w wersji PDF do pobrania.

(11.12.2011)