Sztafeta Policyjna 4 x 400

Przy głośnym dopingu kibiców rozegrana została Sztafeta Policyjna 4 x 400 metrów. Udział w zmaganiach wzięły reprezentacje słuchaczy ze wszystkich kompanii szkolenia podstawowego. Bieg rozegrany został na ulicach Szkoły Policji.

Biegi sztafetowe to kolejna propozycja aktywnego spędzenie wolnego czasu przygotowana przez wykładowców Zakładu Interwencji Policyjnych. W ramach biegu sztafetowego wystartowało kilkudziesięciu zawodników, którzy do pokonania mieli trasę wiodącą ulicami Szkoły Policji. Start i meta biegu oraz strefa zmian znajdowała się naprzeciw klubu słuchacza.

Gościem honorowymi biegu był Tomasz Czubak - złoty medalista z w sztafecie 4x400 metrów na Mistrzostwach Świata w Sewilli w 1999 roku i aktualny rekordzista Polski w sztafecie 4 x 400 metrów z czasem 44,62 sek. (rekord niepobity od 14 lat). Kolejnym zaproszonym gościem był Edward Antczak, emerytowany wykładowca słupskiej Szkoły Policji i trener Tomasza Czubaka.

1. miejsce    Kompania VI
   Kamila Cieślak