Eliminacje do siatkarskiego finału

image Po dwudniowej zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy zespoły, które wezmą udział w finałach kolejnej edycji siatkarskich mistrzostw Szkoły Policji w Słupsku. Cztery najlepsze drużyny walczyć będą o medale na początku marca.

Zakończone właśnie siatkarskie eliminacje w tej formie zorganizowane były po raz pierwszy. Ze względu na dużą liczbę startujących zespołów organizatorzy podjęli decyzje o oddzielnej organizacji dwóch dni eliminacyjnych, w czasie których wyłonione zostaną cztery najlepsze drużyny, które walczyć będą w finałach o miejsca medalowe.
Pojedynki rozgrywano systemem „każdy z każdym”, a wyniki grupowej rywalizacji przedstawiają się następująco:

GRUPA 1
  Kompania IX  -  Kompania VII     0 : 3
  Kompania VIII  -  Kompania V     3 : 0
  Kompania IX  -  Kompania VIII     0 : 3
  Kompania VII  -  Kompania V     1 : 1
  Kompania IX  -  Kompania V     2 : 1
  Kompania VII  -  Kompania VIII     3 : 0

Miejsce 1.  -  Kompania VIII
  Miejsce 2.  -  Kompania VII

GRUPA 2
  Kompania VI  -  Kompania I     0 : 3
  Kompania VI  -  Kompania X     3 : 0
  Kompania VI  -  Kompania III     0 : 3
  Kompania III  -  Kompania I     0 : 3
  Kompania III  -  Kompania X     3 : 0
  Kompania X  -  Kompania I     0 : 3

Miejsce 1.  -  Kompania I
  Miejsce 2.  -  Kompania III

imageMecze finałowe odbędą się na początku marca w hali sportowej przy ulicy Zamiejskiej. Zespoły, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach zmierzą się ze sobą w „małym finale”, którego stawką będzie III. miejsce w mistrzostwach. Zwycięzcy rozgrywek grupowych walczyć będą natomiast o tytuł Mistrza Szkoły Policji w Siatkówce. Pojedynki rozegrane zostaną we wtorek, 3 marca , początek zmagań o godzinie 15.30.

Mecz o I. miejsce: Kompania VIII vs. Kompania I

Mecz o III. miejsce: Kompania VII vs. Kompania III