Kolejne drogi i place na terenie Szkoły Policji

image W kilku punktach Szkoły zakończył się kolejny etap prac remontowo-budowlanych. Ekipy drogowców zakończyły prace przy nowych ciągach komunikacyjnych oraz placach. W kilku miejscach drogi gruntowe uzyskały twardą nawierzchnię.

Ekipy prowadzące prace wykonały kilka ciągów komunikacyjnych, w miejscach gdzie do tej pory znajdowały się drogi gruntowe. Pojawiły się także nowe zatoki parkingowe. Ekipy drogowców zbudowały również nowy plac od strony ulicy Kilińskiego, w miejscu gdzie wcześniej znajdował się budynek pralni oraz warsztaty.

Nowe place powstały także przy kompleksie garaży dawnej Sekcji Transportu oraz przy kioskach handlowych (obiektach symulacyjnych) w rejonie hali sportowej nr 3. Kolejny ciąg komunikacyjny pojawił się między aleją Lustrzaną a budynkiem koszarowym „C”; sama aleja również uzyskała nową nawierzchnię.

(7.5.2013)