Już tylko tydzień dla wędkarzy

imageJuż tylko tydzień pozostał na przesyłanie zgłoszeń do udziału w pierwszej z serii centralnych imprez Policji organizowanych przez słupską Szkołę Policji. 31 marca upływa termin nadsyłania zgłoszeń ekip, które wystartują w II Mistrzostwach Policji w Wędkarstwie Morskim.

Wędkarskie zmagania planowane są na piątek, 16 maja. Głównym celem mistrzostw jest integracja środowiska policyjnego oraz propagowanie zdrowego stylu życia jako sposobu na rozładowanie stresu zawodowego. W ramach mistrzostw, po wypłynięciu z portu, wędkarze losować będą poszczególne stanowiska na kutrze. W czasie rejsu na wyznaczone łowisko przygotowywany będzie sprzęt wędkarski. Zawody odbywać się będą w kilku turach. W przerwie pomiędzy turami następować będzie zmiana sektora - stanowiska każdego zawodnika. Połowy zaplanowano na pełnym morzu w odległości około 22 mil morskich (40 km) od brzegu. Po kilkunastu godzinach rejsu wędkarze powrócą na stały ląd, do miejsca zakwaterowania, w którym odbędzie się zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.

Więcej informacji o na temat przebiegu mistrzostw można znaleźć w Regulaminie (.PDF) zawodów oraz w zakładce „Centralne Imprezy Policji” organizowane przez Szkołę Policji w Słupsku. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w poniedziałek, 31 marca.

Więcej informacji o centralnych imprezach organizowanych w słupskiej Szkole Policji organizowanych w 2014 roku, w tym terminy i regulaminy, znajduje się tutaj.

(24.3.2014)