Aktualności

Strzelec ze Słupska na pudle

image Wykładowca Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego stanął na podium podczas Mistrzostw Polski Policji w strzelaniu. To wysokie miejsce nasz reprezentant zdobył podczas zawodów strzeleckich, które odbywały się w katowickiej Szkole Policji.

W zawodach udział wzięli policjanci oraz przedstawiciele krajowych służb mundurowych, łącznie 123 osoby. Rywalizacja przebiegała w atmosferze koleżeńskich rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych oraz w duchu sportowej rywalizacji. Uczestnicy zawodów reprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności strzeleckich, tym bardziej więc cieszy dobry wynik naszej reprezentacji.

Drużyna Szkoły Policji w Słupsku w składzie: podinsp. Piotr Salamonik, kom. Roman Jagielski, kom. Jacek Banaszkiewicz i mł.asp. Anna Synak zajęła VI miejsce w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym w naszej drużynie okazał się podinsp. Piotr Salamonik, który zajął III. Miejsce. W pierwszej dziesiątce mistrzostw na VI. miejscu uplasował się kom. Jacek Banaszkiewicz. Wśród 123 osób startujących, kom. Roman Jagielski zajął 44. miejsce, a mł.asp. Anna Synak – miejsce 68.