Życzenia podczas odprawy

image Od złożenia życzeń z okazji 20-lecia służby w Policji oraz z okazji urodzin rozpoczęła się cotygodniowa odprawa kadry kierowniczej. Komendant Szkoły Policji wręczył listy gratulacyjne oraz upominki rzeczowe.

W trakcie środowej odprawy życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej z rąk Komendanta Szkoły Policji w Słupsku oraz Jego Zastępców otrzymali: kom. Mirosław Motyl - Naczelnik Wydziału Ochrony Informacji Niejawnych z okazji 50-tych urodzin oraz nadkom. Henryk Dudziński – wykładowca Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego z okazji 20-lecia służby.

Kom. Mirosław Motyl rozpoczął służbę w Policji w 1991 r., a w Szkole Policji w Słupsku 1 stycznia 2004 r. Wcześniej wykonywał obowiązki eksperta Zespołu Kontroli. Za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych oraz pełną dyspozycyjność w służbie odznaczony został Złotą Odznaką ,,Zasłużony Policjant” oraz ,,Srebrnym Medalem ,,Za Długoletnią Służbę”.

Nadkom. Henryk Dudziński rozpoczął służbę jako aplikant OP KWP w Katowicach 16.08.1993r. W Szkole Policji w Słupsku pracuje od 15 marca 1997 r. Rozpoczynał od stanowiska starszego policjanta Sekcji Administracyjno-Gospodarczej Wydziału Zaopatrzenia. Następnie był szefem kompanii, asystentem Wydziału Kadr, aż w końcu od 1 grudnia 2003 r. do dnia dzisiejszego związany jest z Zakładem Wyszkolenia Strzeleckiego.

(28.08.2013)