Aktualności

Maraton w Dębnie - nasza drużyna najlepsza!

image Pierwszy poważny start w tym roku i od razu sukces. Biegacze ze Szkoły Policji w Słupsku zdobyli podczas 40. Maratonu, który rozgrywany był podczas minionego weekendu w Dębnie Lubuskim, tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Policji w Maratonie.

Maraton w Dębnie był jednocześnie 11 edycją Mistrzostw Polski Policji w Maratonie. Reprezentacja słupskiej Szkoły tym razem nie dała szans innym policyjnym ekipom i stanęła na najwyższym podium. Dodajmy, że w ubiegłym roku miejsce na podium ominęło naszą ekipę dosłownie o włos, gdyż zajęli wtedy IV. miejsce. Tegoroczny start nie należał do łatwych; biegacze rywalizowali ze sobą w temperaturze kilku stopni powyżej zera, a w końcowym odcinku we znaki dawał się wiejący prosto w twarz dość mocy wiatr. Wyniki naszych reprezentantów oraz krótki wywiad prezentujemy poniżej.

Klasyfikacja
generalna

Mistrzostwa
Policji

22.
3.
 Dariusz Guzowski   2 godz. 51 min. 11 sek.
34.
8.
 Tomasz Matusiak   2 godz. 55 min. 56 sek.
210.
25.
 Arkadiusz Herman   3 godz. 27 min. 32 sek.
251.
28.
 Mirosław Gwadera   3 godz. 30 min. 21 sek.

Tomasz Matusiak, Mirosław Gwadera
przedstawiciele drużyny mistrzów
  (pobierz)

Drużynowo, w ramach XI. Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie, reprezentacja Szkoły Policji w Słupsku zajęła I. miejsce zdobywając tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Policji w Maratonie. Bieg ukończyło łącznie 1342 zawodników.