Mistrzostwa Szkoły Policji w Tenisie Stołowym

Rywalizacja sportowa, ale także możliwość spędzenia w ciekawy sposób czasu wolnego - to cel organizowanych corocznie Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym. W tegorocznej edycji wystartowało kilkudziesięciu zawodników.

W zawodach udział wzięli słuchacze i słuchaczki Szkoły. Łącznie przy zielonych stołach bój stoczyło około 50 zawodników. Ciekawostką jest fakt, że tegoroczny zdobywca II miejsca grał jako zawodnik ligi tenisa stołowego w okręgu małopolskim, a triumfatorka mistrzostw również przeszłości była aktywną zawodniczką ligową. Nowością w zakończonej edycji był także start członków rodzin kadry Szkoły. Najmłodzy zawodnik Dawid Daszkiewicz, dotarł nawet do 1/8 finału. Konkurencje rozegrano w systemie pucharowym, a ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. miejsce  post. Milena Sadowska   Kompania VII
               2. miejsce  post, Janusz Jeleń
  Kompania VIII
               3. miejsce  post. Klimczuk Michał   Kompania VIII
               4. miejsce  post. Ziętarska Adrianna   Kompania VIII

Triumfatorzy zawodów otrzymali dyplomy i specjalne szklane medale. Na szczególne podziękowania zasłużyli nadkom. Krzysztof Dzikoń i kom. Krzysztof Daszkiewicz z Zakładu Interwencji Policyjnych, którzy z dużym poświęceniem przygotowali i przeprowadzili całą imprezę.
Na zakończenie imprezy pełniący obowiązki kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych kom. Arkadiusz Gliszczyński pogratulował wszystkim uczestnikom, między innymi za to, że odważyli się stanąć do rywalizacji z kolegami i koleżankami, a także w ciekawy sposób postanowili spędzić wolny czas i zregenerować siły przed kolejnym dniem intensywnej nauki.

(7.2.2013)