Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Wielkie emocje towarzyszyły piłkarskim zmaganiom o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji w Słupsku. W mistrzostwach udział wzięly reprezenacje słuchaczy, które walczyły przy żywiołowym dopingu kibiców. W tegorocznej edycji również kadra Szkoły wystawiła swoją reprezentację.

W tegorocznych mistrzostwach udział wzięło 7 zespołów,co sprawiło, że zawody odbywały się przez dwa dni. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Emocji i sportowej zaciętości nie brakowało nikomu. Najbardziej zacięty był jednak pojedynek o I miejsce w którym naprzeciw siebie stanęły reprezentacje Kompani VI i Kompanii VII. Ostateczbny wynik finałowego pojedynku został ustalony na kilkadziesiąt sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Zwycięzcy turnieju odebrali puchary i nagrody z rąk komendanta Szkoły insp. Jacka Gila. Oprócz nagród za zdobyte miejsca, preszes Słupskiego Policyjnego Towarzystwa Sportowego Zenon Bartoś wręczył także nagrodę rzeczową dla najlepszego strzelca rozgrywek.
Na szczególne uznanie zasłużyli również kibice, którzy niezwykle żywiołowo dopingowali poszczególne drużyny. Kibice z Kompanii I przygotowali nawet specjalne koszulki.

Zawody zostały zroganizowane i przeprowadzone przez wykładowców Zakładu Interwencji Policyjnych przy współpracy Słupskiego Policyjnego Towarzystwa Sportowego.

Końcowe wyniki Mistrzostw

Mecz finałowy    Kompania VI vs. Kompania VII    4 : 2