Emocje podczas siatkarskiego finału (VIDEO)

Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców Siatkarskich Mistrzostw Szkoły Policji w Słupsku. Pojedynki finałowe rozegrano w minioną środę na hali sportowej przy ulicy Zamiejskiej. Finałowe rozgrywki zostały poprzedzone dwudniowymi eliminacjami.

W finałowych spotkaniach, jako pierwszy, rozegrano mecz o III. miejsce, w którym naprzeciw siebie stanęły reprezentacje Kompanii VII i Kompanii III. Pojedynki rozgrywano w setach do 25 punktów. Każdemu zespołowi towarzyszyła bardzo aktywna grupa kibiców.
Najgłośniejszy doping towarzyszył finałowemu pojedynkowi, w którym naprzeciw siebie stanęli reprezentanci Kompanii VIII i Kompanii I. Mecz był bardzo zacięty, a kibice rywalizowali ze sobą w dopingowaniu swoich drużyn. Ostateczne wyniki rywalizacji zorganizowanej przez wykładowców Zakładu Interwencji Policyjnych przedstawiają się następująco:

Mecz o I. miejsce
Kompania VIII vs. Kompania I

(23 : 25, 25 : 12, 25 :23, 28 : 26)

Mecz o III. miejsce
Kompania VII vs. Kompania III

(25 : 18, 25 : 22, 17 : 25, 25 : 23)

Wręczenie pucharu zwycięzcom odbędzie podczas czwartkowego apelu porannego na głównym placu apelowym Szkoły. Poniżej prezentujemy migawki filmowe z rozegranych pojedynków.

(4.3.2015)