Przedstawiciel Szkoły Policji w radiowej Trójce

image Przedstawiciel Wydziału Organizacji i Dowodzenia Sebastian Czarniak kolejny raz zagrał wraz ze swoim zespołem "Fluktua" w radiowej "Trójce". Tym razem można ich było usłyszeć w autorskiej audycji „OFFsesja” wprost ze studia koncertowego.

Przedstawiciel naszej szkoły wystąpił w radiowej „Trójce” już kolejny raz. Poprzedni występ był główną nagrodą w konkursie na najlepszą muzykę do jazdy samochodem.
Fluktua, w której na perkusji gra Sebastian Czarniak z Wydziału Organizacji i Dowodzenia, odniosła ogromny wtedy ogromy sukces. Ubiegłotygodniowy występ na żywo w Trójce, którym był koncert zespołu w studiu im. Agnieszki Osieckiej, potwierdza, że Fluktua ma w sobie to „coś”.

Słupszczanie wystąpili w autorskim programie „OFFsesja” Piotra Stelmacha. Autor, opisując swoją audycję pisze, że „..jest w niej miejsce na wszystko. Wszystko to, co nie zapełnia pierwszych stron bardzo kolorowych magazynów i nie schlebia gustom wczasowiczów. Młodzi, ambitni, zdolni, czyli tacy, którzy mają do świata trochę pretensji…”

Dodajmy, że nasz przedstawiciel, Sebastian Czarniak, ma na swoim koncie również nominację do muzycznej nagrody "Fryderyk". W słupskiej Szkole Policji Sebastiana kilkakrotnie mogliśmy również usłyszeć w składzie szkolnego zespołu muzycznego, choć nie jest to jedyny jego talent.

Z archiwum portalu słupskiej Szkoły Policji

FLUKTUA w "Liście osobistej" Piotra Metza
Radiowa "Trójka", 24 listopada 2012 roku.
  (pobierz)

(29.3.2013)