Ze Szkoły Policji do Komendy Głównej

image W miniony piatek, w Sali Tradycji i Historii Szkoły Policji w Słupsku w obecności Kierownictwa i kadry Szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Violetty Morasiewicz – naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów Szkoły Policji w Słupsku, która z dniem 21 stycznia obejmuje stanowisko zastępcy Dyrektora Biura Logistyki Komendy Głównej Policji.

Podinsp. Violetta Morasiewicz służbę w Szkole Policji w Słupsku rozpoczęła 16 września 1995. W czasie ponad 17 - letniej służby w naszej jednostce realizowała zadania na różnych stanowiskach służbowych kolejno: jako referent, starszy technik, kierownik Sekcji w Wydziale Zaopatrzenia oraz zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Materiałowo-Technicznej. W dniu 30 listopada 2007 roku objęła stanowisko naczelnika w nowo powstałym Wydziale Inwestycji i Remontów.
W ciągu tych lat za prezentowaną postawę zawodową i wyniki osiągane w służbie była wielokrotnie wyróżniana i nagradzana przez swoich przełożonych, w tym także przez Komendanta Głównego Policji.

W trakcie służby odznaczona została: w roku 2002 - Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant” i w roku 2010 - Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”. Podinsp. Violetta Morasiewicz została także wyróżniona w 2007 r. Honorową Odznakę Szkoły Policji w Słupsku, przyznawaną przez komendantów Szkoły osobom szczególnie dla niej zasłużonym. Ostatni dzień służby w naszej Szkole stanowił okazję do podziękowania podinsp. Violetcie Morasiewicz i wyrażenia słów uznania za dotychczasową współpracę, za wspólnie przeżyte w tej Szkole lata. W podziękowaniu za długoletnią i wzorową służbę na rzecz Szkoły Policji
w Słupsku Komendant Szkoły wyróżnił podinsp. Violettę Morasiewicz nagrodą rzeczową oraz wpisem do Księgi Honorowej Szkoły Policji w Słupsku.

(21.1.2013)