Policyjny Patrol Roku

image W dniach 12-14.09.2012 r. w murach słupskiej Szkoły Policji odbędzie się finał XIX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”.

W roku bieżącym Zawody odbywają się w formule trzystopniowej. Zwycięzcy eliminacji powiatowych i wojewódzkich będą w murach słupskiej Szkoły Policji rywalizować o miano najlepszego policyjnego patrolu roku. Składy osobowe reprezentacji poszczególnych komend wojewódzkich Policji oraz Komendy Stołecznej Policji na zawody finałowe muszą zostać zgłoszone do dnia 4 września 2012 r. Na zwycięzców,jak co roku, oczekuje Puchar Przechodni Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Uroczyste rozpoczęcie finału zawodów już 12 września 2012 r.!

Więcej informacji o Turnieju: regulamin, program, plakat.

(aktualizacja: 5.9.2012)