Nowy numer "Przeglądu Prewencyjnego"

W sieci internetowej dostępny jest już drugi numer Przeglądu Prewencyjnego, czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Aktualny numer posiada zmienioną szatę graficzną oraz nowy układ tematyczny.

Na 56 stronach znalazło się wiele interesujących artykułów pisanych przez wykładowców szkoły i policjantów jednostek terenowych. Merytoryczne treści uatrakcyjnione zostały wieloma, nigdzie wcześniej nie publikowanymi zdjęciami. Prezentowane treści dotyczą wielu dziedzin związanych z pracą policjanta prewencji, w tym zarówno krajowych jak i zagranicznych jej aspektów.

Ze względów finansowych, ale także ze względu na zasięg, jaki daje internet, zdecydowaliśmy się na publikację pisma za pośrednictwem globalnej sieci. "Przegląd Prewencyjny" dostępny jest na stronie słupskiej Szkoły Policji a w najbliższych dniach będzie go można również pobrać ze strony Internetowego Forum Policji.

Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów osoby zainteresowane publikacją swoich materiałów. Na propozycje i opinie czekamy pod adresem pp@slupsk.szkolapolicji.gov.pl.

Wejdź na stronę "Przeglądu Prewencyjnego" i pobierz plik w formacie PDF.