Słupszczanie podczas katowickich rozgrywek

imageReprezentacja słupskiej Szkoły Policji wzięła udział w międzynarodowym turnieju w piłce nożnej halowej, który rozegrano katowickiej Szkole Policji. W rozgrywkach oprócz policjantów wystartowali także strażacy.

W turniowych zmaganiach wystąpiły reprezentacje polskich policjantów oraz funkcjonariusze ze Słowacji i Rumunii. Stawką rozgrywek był Puchar ufundowany przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach. Nasza reprezentacja rozpoczęła rozgrywki bardzo obiecująco, po fazie eliminacyjnej, awansowaliśmy do ćwierćfinałów, w których musieliśmy uznać wyższość reprezentacji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Ostatecznie reprezentacja Szkoły Policji Słupsku zajęła V. miejsce, a najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany nasz reprezentant - Daniel Krenc. W całym turnieju zwyciężyli strażacy z Ośrodka Szkolenia PSP w Częstochowie.

(29.10.2013)