Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

image Znane są już wyniki konkursu plastycznego na projekt maskotki Szkoły Policji w Słupsku. Konkurs zorganizowaliśmy wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury, a udział w nim wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Słupska oraz powiatu słupskiego.

Celem konkursu było umożliwienie uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Słupska oraz powiatu słupskiego zaprezentowania uzdolnień plastycznych, podniesienia świadomości w zakresie bezpieczeństwa publicznego, społecznej roli Policji. Dzięki konkursowym pracom chcemy opracować wzór maskotki identyfikującej Szkołę Policji w Słupsku.
Oprócz wymienionych grup wiekowych, prace nadesłali również uczniowie szkół podstawowych, których prace zostały również docenione przez konkursowe Jury.

W projekcie należało umieścić nazwę oraz logo Szkoły Policji w Słupsku, zaś sama praca miała tematycznie nawiązywać do Szkoły Policji i jej zadań. Na podstawie zwycięskich prac opracowane będzie oficjalna maskotka Szkoły. Po posiedzeniu Jury, lista zwycięzców i wyróżnionych przedstawia się następująco:

1. miejsce    Mateusz Pograniczny        Gimnazjum nr 5 w Słupsku
               2. miejsce    Wiktoria Nowicka        Gimnazjum nr 3 w Słupsku
               3. miejsce    Dominik Kwiatkowski        Gimnazjum nr 3 w Słupsku

Wyróżnienie    Agata Czapiewska Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słupsku
               Wyróżnienie    Barbara Butrym Gimnazjum nr 5 w Słupsku
               Wyróżnienie    Michalina Szumiło Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku

Protokół Jury (.PDF)

imageWszystkie nadesłane prace będą zaprezentowane na wystawie zorganizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 18 maja o godzinie 13 w siedzibie MDK`u przy ulicy Szarych Szeregów w Słupsku.
W następnej kolejności prace prezentowane będą również podczas oficjalnych obchodów 70-lecia Szkoły Policji.

(12.5.2015)