Nowy kryminalistyk w kadrze

image Plakietkę - wyróżnik jednostki otrzymała dziś kolejna policjantka, która rozpoczyna służbę w naszej Szkole. Pani podkomisarz, która pracować będzie w Zakładzie Służby Kryminalnej otrzymała wyróżnik z rąk Komendanta Szkoły.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nową policjantkę w gronie kardy i życzył jej wielu sukcesów zarówno w służbie, jak i w życiu prywatnym. Na zakończenie spotkania insp. Jacek Gil wręczył policjantce plakietkę - wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnej kurtki.

Podkom. Małgorzata Bianga służbę w policji rozpoczęła 10 lat temu w Gdyni. W tym roku została mianowana na pierwszy stopień oficerski. Z wykształcenia magistrem chemii i biologii. Do Szkoły Policji w Słupsku na stanowisko wykładowcy została przeniesiona ze stanowiska specjalisty Wydziału Kryminalnego w Komisariacie Policji Gdynia-Śródmieście.

(10.7.2015)