Międzynarodowe strzelanie

Policjanci z Polski i z zagranicy wzięli udział w międzynarodowych mistrzostwach strzeleckich, które rozegrano w słupskiej Szkole Policji. W charakterze gości w mistrzostwach uczestniczyli także przedstawiciele producentów amunicji. Zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej triumfowali reprezentanci Legionowskiego Towarzystwa Sportowego a tuż za nimi - reprezentacja słupskiej Szkoły Policji

Zawody rozgrywane były na strzelnicach Szkoły Policji w Słupsku, która posiada jedne z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Uczestnicy startowali w dwóch konkurencjach: strzelanie sytuacyjne i strzelanie statyczne. W zawodach uczestniczyły zespoły reprezentujące służby mundurowe oraz zaproszeni goście. Cel zawodów to między innymi doskonalenie umiejętności strzeleckich, wymiana doświadczeń w zakresie sportu policyjnego oraz integracja środowiska strzeleckiego.

Wyniki Mistrzostw (PDF)

Klasyfikacja szczegółowa (PDF)

Aby uzyskać podgląd wszystkich miniaturek, należy po wejściu na stronę galerii,
kliknąć na strzałkę w kółeczku, w lewym górnym rogu pola zdjęcia.

(21.11.2011)